۱۳۶۹، تهران. نویسنده. دانشجوی کارشناسی ارشد پژوهش هنر. برنده‌ی مدال طلای کشوری المپیاد ادبی (۱۳۸۷) و رتبه‌ی سوم اولین دوره‌ی «جایزه‌‌ داستان تهران» برای داستان «آهنگ اجتماعی» (۱۳۹۳). مجموعه‌‌داستان «آب‌و‌هوای چند روز سال» نوشته‌ی او است.

آهنگ اجتماعی

اسفند ۱۳۹۳ و فروردین ۱۳۹۴

توی ایستگاه اول، همه می‌دوند سمت واگن تا جا برای نشستن گیر بیاورند. حتی پیرمردها و پیرزن‌ها. موقع پیاده شدن هم باز همه می‌دوند. احتمالا حس می‌کنند هر کس زودتر به پله‌برقی برسد بُرد کرده. حالا همان‌هایی که برای نشستن روی صندلی از هم سبقت گرفته بودند، داشتند باهم پچ‌پچ می‌کردند و از همه‌جا هم حرف می‌زدند. یک ربع گذشت. دیگر به‌زور می‌شد توی واگن نفس کشید. بالاخره قطار راه افتاد.

داستان هندی

آذر ۱۳۹۳

همه‌چیز از پدرزن شهرام شروع شد که زرگر بود و از همکارهایش شنیده بود طلا را در هند خیلی گران‌تر از این‌جا می‌خرند. بعد با دوست‌هایش چندروزی برای گشت‌وگذار به هند رفت و یک تکه طلا هم با خودش برد. وقتی برگشت، قضیه را برای دامادش و تقریبا هر کس دیگری که از کنارش رد می‌شد، تعریف کرد.

سوغاتی

آبان ۱۳۹۲

بعدها فهمید آدم‌هایی هستند که از پله‌برقی می‌ترسند. چندبار توی مترو پیرزن‌هایی را دید که دست‌شان را به نرده گرفته‌ بودند و از پله‌های معمولی بالا می‌رفتند.